Poziv na konferenciju "Zelena energija - Put prema hrvatskoj energetskoj samodostatnosti" u organizaciji Ministarstva gospodarstva i održivog razvoja

Ministarstvo gospodarstva i održivog razvoja organizira konferenciju „Zelena energija – Put prema hrvatskoj energetskoj samodostatnosti“, koja će se održati u srijedu 6. prosinca 2023. godine u 10 sati u Hotelu Sheraton, Ul. Kneza Borne 2, u Zagrebu.  

Riječ je o prvoj u nizu od 5 konferencija koje će se održati ove godine u organizaciji Ministarstva gospodarstva i održivog razvoja na temu promocije poduzetništva i informiranja o Nacionalnom planu industrijskog razvoja i promocije poduzetništva do 2027. godine. Konferencije se provode u sklopu EU sufinanciranog projekta „Promocija poduzetništva“, a partneri Ministarstvu u provedbi su Hrvatska gospodarska komora, Hrvatska udruga poslodavaca i Hrvatska obrtnička komora. Ovim projektom Ministarstvo želi poboljšati percepciju poduzetništva u Republici Hrvatskoj i time omogućiti stvaranje povoljnijeg poslovnog okruženja kao temelja za osnivanje, rast i razvoj poduzeća.

Prijave su moguće isključivo preko prijavnog obrasca.

Idući
Upozorenje Sekcije računovođa HOK-a: Poslodavci, informirajte se o novim obavezama
Prethodni
Obavijest Financijskog inspektorata Ministarstva financija RH o novom roku za popunjavanje Upitnika o usklađenosti sa Zakonom o sprječavanju pranja novca i financiranja terorizma – računovodstvene profesije

Udruženje obrtnika Velika Gorica